DELI NATUREDeli Nature on Group Depre Beduco Petfood kaubamärk. Group Depre Beduco Petfoodi käive on 450 miljonit eurot aastas ning töötajate arv ulatub 400 inimeseni. Belgia suurkorporatsioon on oma valdkonna lipulaev Euroopas.

Deli Nature puhul on tegemist brandiga, mis pakub tähelepanuväärselt laia toiduvalikut koduloomadele ning lindudele. Nende valikus on toidud jänestele ja teistele väikestele imetajatele, kodulindudele, eksootilistele lindudele, aga ka hobustele, lammastele ja teistele suurematele ja väiksematele koduloomadele. Toorained kõikide toitude jaoks on hoolikalt valitud ning väga kõrge kvaliteediga. Lisaks sisaldavad need täpselt õigetes kogustes rasvaineid, proteiine, mineraale ning vitamiine, millel on ülimalt oluline mõju iga elusolendi kasvule, arengule ning tervisele.

Deli Nature olulisimaks märksõnaks on koostöö, seepärast mängib toitude valmimisel suurt rolli ka ülikoolide, veterinaaride, toitumisspetsialistide ning loomakasvatajate teadmised ning koostöö. Deli Nature toidud vastavad ISO kvaliteedi standartitele ja seetõttu võib öelda, et on tegemist parima hinna ja kvaliteedisuhtega toiduga lemmikutele.